facebook
Hotel Młyn
X

Witamy - Restauracja

Zasmakuj w Młynie

W naszej legendzie Młynarzowa serwowała najlepsze wypieki i trunki w okolicy. My dziś kontynuujemy tę tradycję. Dodajemy do tego profesjonalną obsługę i piękne wnętrza i efektem jest 86% ocen „doskonałych” na Trip Advisor. Odwiedź nas i oceń sam. Zasmakuj w Młynie! Zapraszamy

Szanowni Goście, zapraszamy do naszej stylowej, klimatyzowanej restauracji z antresolą w Zabytkowym Zespole Młyna Wodnego. To miejsce pachnące Historią. Wiąże się z nim legenda o sprytnej Młynarzowej, która uratowała młyn przez rekwizycją. Dziś mieści się tu Restauracja dla 80 osób, 4 sale konferencyjno-bankietowe oraz Wieżyczka Widokowa, gdzie oferowane są kolacje dla Dwojga "Zasmakuj w Młynie". Oferujemy dania kuchni polskiej, europejskiej i wegetariańskie. Mile widziane są również dzieci dla których przygotowano specjalne menu, pokój zabaw oraz plac zabaw. Latem zapraszamy do ogródka letniego.

Restauracja jest czynna w godzinach 13:00 – 22:00.

Śniadania 7:00 – 9:30
śniadania w weekendy 8:00 - 10:30

W godzinach 7:00-13:00 wejście przez Recepcję Hotelu.

Na życzenie Gości hotelowych śniadanie może być podane wcześniej/później lub możemy przygotować lunch-pakiet na wynos.

Istnieje możliwość wliczenia ceny posiłku do usługi hotelowej. Wybrane ze specjalnej karty menu obejmuje zupę lub przystawkę, danie główne, sok. Usługa hotelowa zostaje powiększona o kwotę 60 zł/osoba/doba.

Zapraszamy do nas również grupy, które przejeżdżają przez Elbląg i pragną zaprosić Gości na obiad w stylowej restauracji. Cena 3–daniowego obiadu (z deserem) – 60 zł, 2-daniowego 50 zł.

W miesiącach letnich zapraszamy do naszego ogródka letniego, a cały rok dzieci do Pokoju zabaw

<script src="//code.tidio.co/imvbjwsq1xgop7io7ffbggmge9vxqphm.js" async></script>