Chata grillowa - Imprezy firmowe i rodzinne Elbląg

Chata grillowa

Chata grillowa na każdą imprezę na każdą pogodę

Zapraszamy do chaty grillowej mnóstwo świeżego powietrza w otoczeniu przyrody, a ponadto solidne zadaszenie i ogrzewanie na chłodniejsze dni.

Chata pomieści aż 90 osób, możliwa jest więc organizacja zarówno mniejszego jak i większego spotkania. Podczas imprezy firmowej czy rodzinnej Goście będą świetnie się czuli się w na wpół odsłoniętym budynku, który w razie niepogody może być zasłonięty od deszczu lub wiatru – nie ma więc obaw związanych ze zmianą pogody podczas imprezy.
 

Oferujemy:

  • mix grillowanych mięs (karkówka, pierś z kurczaka, kiełbasa lub kaszanka)
  • warzywa z grilla (cukinia, papryka, pieczarki, cebula, ziemniaki)
  • pikle (pieczarki, papryka, ogórki, cebula, dynia)
  • sosy (majonez, musztarda, ketchup, chrzan)
  • pieczywo pszenne i razowe
  • sałatki (mix sałat, oliwki, feta, ogórek świeży, pomidory, winegret)
  • soki pomarańczowy i jabłkowy, woda mineralna

Koszt za jedną osobę wynosi 94 zł, a spotkanie trwa 3 godziny.

Jeśli chcecie wynająć chatę na dłuższy okres, wystarczy dokupić dania np. bigos, żurek z białą kiełbasą, zupa gulaszowa, filet z pstrąga, przekąski zimne, słodki bufet

Ognisko

Wiosna, lato, jesień, zima, każda pora jest dobra na OGNISKO.

Chrupiący chleb, soczyste kiełbaski, złoto-czerwony blask ognia na świeżym powietrzu, trzask płonącego drewna... To pomysł na integrację firmową oraz swobodne chwile wśród przyjaciół. A w razie niepogody dostęp do ogrzewanej chaty grillowej.

Kiełbasa, bigos, ziemniaki pieczone, pomidory, ogórki, marynaty, pieczywo, woda, sok. 78 zł/osoba. A może warto dodać grzane wino lub piwo?

Chata grillowa bez wyżywienia

Istnieje również możliwość wynajęcia samego budynku. Wówczas Goście mają do dyspozycji całą salę, toalety, mogą podłączyć własny sprzęt grający, a także zamknąć budynek w razie brzydkiej pogody. Koszt uzależniony jest od liczby osób. Do 40 osób 1200 zł/ 40-60 osób 1500 zł/ 6h, ale nie pózniej niz do 23.

Oferta Chaty grillowej