Karty prezentowe

Karty prezentowe

Dla tych, którzy szukają udanego prezentu mamy kilka ciekawych propozycji, które sprawą radość Waszym Bliskim zapewniając im chwilę relaksu i odprężenia. Zapraszamy po Karty Prezentowe. Wręcz idealny upominek! Można je realizować w dogodnym dla siebie terminie, wystarczy tylko skontaktować się z recepcją, dokonać zakupu i wręczyć Kartę Prezentową lub Zaproszenie bliskiej osobie, która ustali termin realizacji i będzie mogła cieszyć się z udanego prezentu.

Wybierz pakiet, który najbardziej przypadnie do gustu obdarowanej przez Ciebie Osobie/Osobom, zadzwoń i napisz do nas mail, dokonaj wpłaty na nasz rachunek: PEKAO SA Elbląg 66 1240 2265 1111 0010 6345 8131 a my pod wskazany adres wyślemy eleganckie zaproszenie. Zapraszamy również do zakupu Voucherów on-line na górze strony znajduje się przycisk Voucher. Od razu po zakupie będziesz mógł wydrukować voucher, a obdarowana osoba sama zdecyduje kiedy go wykorzysta.

Przyjaciółki w SPA
160 zł/1 osoba
Więcej
Masaż czekoladą - całe ciało
80 min/230 zł
Więcej
Masaż relaksacyjny lub leczniczy
40min/130zł
Więcej
Kolacja w restauracji
180zł/para
Więcej
Karnet do Aqua SPA
5 godzinnych wejść 90 zł
Więcej
Wyjątkowa kolacja "Bardzo we Dwoje"
245 zł/para
Więcej
MOMENT FOR US - masaż dla Dwojga
40 min/250 zł
Więcej
Relaks w Aqua SPA i kolacja w restauracji
230 zł/para
Więcej

Jeśli nie wiesz, co ucieszy Bliską Osobę to proponujemy zakup naszej Karty Prezentowej: wręczysz ją Bliskiej Osobie, a ona sama zdecyduje na co ją wykorzysta (kąpiele w Aqua SPA lub w Strefie Relaksu, kolacje na Wieżyczce Widokowej lub w Restauracji, masaże i wiele innych...). Data ważności Karty: 01.12. bieżącego roku. Nominały 50 zł.