facebook
Hotel Młyn
X

Ekskluzywne

MASAŻ CZEKOLADĄ 50min/160 zł (plecy i ramiona) 80min/215zł (masaż całościowy). Masaż wykonany ciepłą maską czekoladową z nutą olejku ze słodkich migdałów, zakończony gorącą oliwką czekoladową. Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty. Pobudza wydzielanie endorfin – tzw. hormonów szczęścia, dzięki czemu polepsza humor, ale przyswojona w takiej formie nie tuczy :) Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, nawilżona. Czekolada ma silne działanie antycellulitowe, dzięki swoim składnikom pobudza krążenie krwi, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, ma działanie stymulujące, regenerujące oraz wygładzające.

RELAKSACYJNY RYTUAŁ STÓP

50 min/130 zł: odprężająca kąpiel stóp, peeling stóp, masaż stóp z elementami refleksologii

MASAŻ LOMI LOMI 70 min/185 zł

Lomi Lomi to wywodzący się z hawajskich tradycji masaż całego ciała stanowiący wyjątkową ucztę dla zmysłów, a także kojąco wpływający na stan naszego ducha.

To połączenie działania terapeutycznego, relaksującego oraz leczniczego. Wyzwala pozytywne emocje, pozwala zapomnieć i poradzić sobie z aktualnymi problemami oraz potęguje radość i chęć do życia. Ważnym jego elementem jest pełna harmonia płynnego ruchu, przypominającego nieco swoisty taniec. W technice tej masuje się nie tylko dłońmi, ale też łokciami i ramionami.

Po zakończonym masażu zaleca się jeszcze parę chwil poleżeć w ciszy, a po powrocie do domu słuchać relaksującej muzyki, pić dużo wody oraz wziąć kąpiel w ciepłej wodzie. Dzięki temu błogi stan, w jaki zostaliśmy wprowadzeni, będzie trwał znacznie dłużej.