facebook
Hotel Młyn
X

Masaże

Dla naszych Gości zmęczonych stresem i pośpiechem proponujemy masaż relaksacyjno – leczniczy. Dobry masaż koi ciało i zmysły, niweluje bóle głowy i pleców, a jak odpręża… Masaże odbywają się w Strefie Relaksu lub na życzenie w pokoju Gościa. Na masaże zapraszamy też Gości spoza Hotelu. Prosimy o kontakt z Aqua SPA: aquaspa@hotelmlyn.com.pl
tel. 55 234 61 20

Masaże:

Wspaniała propozycja na chwilę odprężenia we dwoje – masaż relaksacyjny. W naszej Strefie Relaksu możecie wspólnie oddać się w ręce terapeutów, którzy wykonają dla Was masaż pleców i barków lub twarzy i całego ciała, z wykorzystaniem aromatycznych dodatków.

Nic tak nie wygładza i nie odpręża skóry, jak dobrze wykonany peeling. Masaż klasyczny połączony z peelingiem sprawia, że ciało staje się aksamitne w dotyku i perfekcyjnie nawilżone. Systematyczne korzystanie z zabiegu spowalnia procesy starzenia się skóry i ujędrnia ją.

W Strefie Relaksu Hotelu Młyn Aqua SPA w Elblągu skorzystacie Państwo również z zabiegów ekskluzywnych, takich jak masaż czekoladą, gorącymi kamieniami, miodem, Lomi Lomi, czy na cztery ręce. Oferujemy również odprężający rytuał dla stóp. To doskonała atrakcja podczas pobytu w naszym hotelu, a także pomysł na ciekawy prezent dla bliskiej osoby.

To, czego najczęściej oczekujemy od terapii manualnej to uczucie ulgi. Poszukujemy sposobu na zniwelowanie napięcia po stresującym tygodniu czy złagodzenie bólu po wymagającym treningu. Masaż klasyczny to idealne rozwiązanie. Polecamy zabiegi dla osób zapracowanych, sportowców, biznesmenów. Polecamy!

Dla Gości hotelowych oferujemy 5% rabatu.

Do masaży min. 60 min. możliwość dokupienia maseczki algowej na twarz w cenie 40 zł. Prosimy zamawiać razem z masażem.