facebook
Hotel Młyn
X

Ekskluzywne

MASAŻ CZEKOLADĄ 50min/160 zł (plecy i ramiona) 80min/195zł (masaż całościowy). Masaż wykonany ciepłą maską czekoladową z nutą olejku ze słodkich migdałów, zakończony gorącą oliwką czekoladową. Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty. Pobudza wydzielanie endorfin – tzw. hormonów szczęścia, dzięki czemu polepsza humor, ale przyswojona w takiej formie nie tuczy :) Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, nawilżona. Czekolada ma silne działanie antycellulitowe, dzięki swoim składnikom pobudza krążenie krwi, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, ma działanie stymulujące, regenerujące oraz wygładzające.

MASAŻ NA 4 RĘCE - RELAX EXLUSIVE 60 min/195 zł
Niezwykle ekskluzywny masaż wykonywany przez 2 osoby - daje poczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Masażyści łącząc różne techniki nadają zabiegowi niepowtarzalny charakter i doznania, których nie można doświadczyć będąc masowanym przez jednego terapeutę. Masaż ten gwarantuje niezapomniane doznania, relaksuje i uspokaja, usuwa w sposób bezbolesny napięcie z mięśni i stawów, stwarza możliwość do odrzucenia nadmiaru bodźców, wyciszenia się i wsłuchania się we własne ciało. Dwa razy większa przyjemność, dwa razy więcej relaksu, dwa razy więcej energii – masaż na cztery ręce.

RELAKSACYJNY RYTUAŁ STÓP

50 min/130 zł: odprężająca kąpiel stóp, peeling stóp, masaż stóp z elementami refleksologii

MASAŻ LOMI LOMI 70 min/185 zł

Lomi Lomi to wywodzący się z hawajskich tradycji masaż całego ciała stanowiący wyjątkową ucztę dla zmysłów, a także kojąco wpływający na stan naszego ducha.

To połączenie działania terapeutycznego, relaksującego oraz leczniczego. Wyzwala pozytywne emocje, pozwala zapomnieć i poradzić sobie z aktualnymi problemami oraz potęguje radość i chęć do życia. Ważnym jego elementem jest pełna harmonia płynnego ruchu, przypominającego nieco swoisty taniec. W technice tej masuje się nie tylko dłońmi, ale też łokciami i ramionami.

Po zakończonym masażu zaleca się jeszcze parę chwil poleżeć w ciszy, a po powrocie do domu słuchać relaksującej muzyki, pić dużo wody oraz wziąć kąpiel w ciepłej wodzie. Dzięki temu błogi stan, w jaki zostaliśmy wprowadzeni, będzie trwał znacznie dłużej.

MASAŻ MIODEM 80 min/195 zł

Masaż ciepłym miodem ułatwia usuwanie przez skórę szkodliwych substancji. Miód wykazuje silne działanie przeciwzapalne, regenerujące, nawilża skórę. Skóra staje się odżywiona, jedwabista. Zapach miodu poprawia nastrój, wspomaga efekty masażu. Miód działając regenerująco, odżywczo, wspomaga usuwanie cellulitu, rozstępów skóry, blizn.